DOŚWIADCZENIE I ZAUFANIE OD 1990 ROKU

gramofony-rega-slupsk-koszalin-gdansk-trojmiasto.jpg

Primare A30.7

producent: Primare
Primare A30.7
Opis produktu:

Końcówka mocy (wzmacniacz mocy) Primare A30.7

Pierwsza seria produktów firmy Primare ustanowiła standard, obecny w każdym kolejnym modelu. Seria ta została stworzona przez jednego z najlepszych duńskich projektantów Bo Christensen'a. Jego celem było stworzenie niezwykłego urządzenia hi-fi, który potrafiłoby reprodukować zniewalający dźwięk oraz posiadać niespotykany design, estetyczny i funkcjonalny. Christensen przeniósł swoje inspirację także do tańszych modeli. Odbyło się to przy współpracy ze szwedzką firmą Xena Audio, znaną ze swoich wcześniejszych marek Copland i QLN. Współpraca pozwoliła na połączenie talentów Bent'a Nielsena z Primare i Lars'a Pedersena z Xeny.
Innowacyjna praca zespołu inżynierów i projektantów kierowana przez Larsa Pedersena kontynuuje rozwój produktów firmy Primare. Łącząc nowe umiejętności z wysoką jakością dźwięku i solidnymi obudowami, odznaczających się niezrównaną dbałością o estetykę wykończenia, powstają kolejne skandynawskie komponenty.

A30.7 - Zintegrowany wzmacniacz siedmio-kanałowy

A30.7 jest siedmio kanałowym (7 x 150 W) wzmacniaczem mocy z wykorzystaniem opatentowanej technologii UFPD. Jego celem jest zapewnienie wysokiej mocy wyjściowej o bardzo niskich zniekształceniach przedwzmacniacza. Ekologicznie A30.7 jest znacznie lepszy od konwencjonalnej klasy A / B, projekt jest bardzo wydajny, nie generując wysokich temperatur.

Wzmacniacz zintegrowany A30.7 łączy w sobie niezwykłą jakość brzmienia z pięknym wyglądem i łatwością użytkowania.

Trudno nie być zaskoczonym jakością muzyki tego high-endowego wzmacniacza.

We wzmacniaczu A30.7 zastosowano bardzo precyzyjną kontrolę siły głosu, zapewniając dokładną odpowiedni balans przy każdym ustawieniu. Aktualne ustawienie wyświetlane jest w bardzo przejrzysty, ale dyskretny sposób.

A30.7 jest bardzo funkcjonalnym urządzeniem i będzie dobrze współpracował z praktycznie każdym innym komponentem w Państwa systemie. Jeżeli wybiorą Państwo źródło firmy Primare dużą korzyścią jest bardzo prosta obsługa za pomocą jednego pilota zdalnego sterowania. Otrzymują Państwo całkowicie zintegrowany system.

Specyfikacja:
Bardzo solidnie wykonany
Moc wyjściowa: 7 x 150 W / 8 Ohm

Zniekształcenia THD: < 0.009 %
Wejścia analogowe: 7 XLR, 7 RCA
Inne wejścia: RS232, Trigger 12V

Pasmo przenoszenia: < 20 Hz - 20 kHz (-0,1 dB)
Stosunek sygnał/szum: 94 dB

Gain: 26 dB

Pobór mocy: Standby < 0,3 W
Impedancja wyjściowa: 0.3 Ohm / 1kHz

Wymiary (SxGxW): 430 x 397 x 142mm

Waga: 13 kg

Dostępne kolory: Czarny lub Tytanowy

Zapraszamy do naszego salonu w Słupsku przy ulicy Sygietyńskiego 1

kod KOLOR Cena za cena
[PLN]
Primare A30.7 Tytanowy szt. 13 190,00 PLN
Primare A30.7 Czarny szt. 13 190,00 PLN
Primare A30.7 + Primare SP33 czarny szt 33 180,00 PLN