DOŚWIADCZENIE I ZAUFANIE OD 1990 ROKU

gramofony-rega-slupsk-koszalin-gdansk-trojmiasto.jpg

Nottingham Analogue Spacedeck

Start GRAMOFONY GRAMOFONY Nottingham Analouge Nottingham Analogue Spacedeck
Nottingham Analogue Spacedeck
Opis produktu:

Gramofon Nottingham Analogue Spacedeck

W świecie powtarzalności gdzie nowe produkty nie oferują nic nowego, Nottingham Analogue to zupełnie inne podejście do odtwarzania płyt analogowych. Używając bardzo małych silników elektrycznych wymagających ręcznego rozruchu czy używając niestandardowych form i materiałów gramofony Nottingham stają się wyjątkiem od reguły w świecie oczywistości.

Przez ponad 30lat projektowania i budowania gramofonów w sercu lasów Sherwood, Nottingham Analogue wybrał ścieżkę opartą o rozsądek i dokładny odsłuch by stworzyć ponadczasowy i muzykalny produkt. Każdy gramofon Nottingham, jego części i podzespoły składany jest jeden za drugim przez wykwalifikowanych rzemieślników. Nic nie  jest pozostawione podwykonawcom.

Wszystko poczynając od rozmiaru i kształtu części na materiale kończąc wpływa na dźwięk i końcowy odsłuch. Każdy detal taki jak rodzaj gumy używanej do tłumienia talerzy po materiał z którego jest on wykonany sprawdzany jest pod kątem rezonansu i brzmienia. Nic nie jest pozostawione przypadkowi.

Podstawą przy projektowaniu gramofonów jest odpowiedni dobór materiałów. Nie każdy materiał musi być egzotyczny, głównym czynnikiem przy doborze jest spójność i naturalność dźwięku w całym paśmie przenoszenia.

Począwszy od unikalnego napędu, przez mechanicznie tłumione ramie o jednym punkcie podparcia, stalowe i grafitowe talerze wszystko to robione jest z myślą o końcowym rezultacie jakim jest wierne odtwarzanie muzyki bez zbędnej koloryzacji. Kiedy posłuchasz gramofonu Notingham Analogue zgodzisz się że sztuka reprodukcji muzyki jest żywa i ma się wciąż świetnie.

Spacedeck

Silnik napędowy osadzony w osobnej odizolowanej podstawie z regulowaną wysokością. Podstawa antywibracyjna w komplecie. Możliwość zastosowania różnych ramion zarówno z oferty firmowej oraz innych specjalistycznych firm. Opcjonalnie możliwość zainstalowania drugiego ramienia po lewej stronie, zasilacza falowego oraz zestawu heavy kit (ciężka grafitowa nakładka na talerz oraz zestaw podwyższający podstawę ramienia). Talerz odlewany grawitacyjnie z żelaza o bardzo dużej bezwładności. Dodatkowe wytłumienie rezonansów talerza za pomocą specjalnych pierścieni gumowych.

 GRAMOFON SPRZEDAWANY BEZ RAMIENIA W KOMPLECIE

ZALECANE RAMIONA DO GRAMOFONÓW

 

Parametry:

  • RAMIE: BRAK
  • WKŁADKA: BRAK
  • WYPRODUKOWANO W : ANGLIA

Zapraszamy do naszego salonu w Słupsku przy ulicy Sygietyńskiego 1

kod cena
[PLN]
Nottingham Analogue Spacedeck 6 985,00 PLN