DOŚWIADCZENIE I ZAUFANIE OD 1990 ROKU

arcamslupskpromocja25taniejkkrs.png

Castle KNIGHT 1

producent: Castle Acoustic
Castle KNIGHT 1
Opis produktu:

Od 1973 roku firma Castle Acoustics jest firmą “głośnikową” w najgłębszym znaczeniu tego określenia, mając zarówno dział badawczy i rozwojowy, jak i fabrykę pod jednym dachem. Castle jest firmą niezwykłą, nawet wśród innych firma głośnikowych, ponieważ nie tylko produkuje przetworniki do swoich kolumn, nie tylko składa zwrotnice do nich, ale wykonuje również piękne, ręcznie wykańczane obudowy, oklejane wysokiej klasy, naturalnym drewnem. Podstawy te sformułowano w Castle 30 lat temu – firma ma być kompletnym producentem całych kolumn, od A do Z. Pomimo globalizacji i zmian w organizacji produkcji firma pozostała wierna tym ideałom do dziś.

Niezależnie więc od tego, czy będzie to znakomicie wykończona obudowa, dostępna w ośmiu różnych kolorach, czy też fantastyczne głośniki niskośredniotonowe z dodatkiem z włókien węglowych, czy coś innego zwróciło waszą uwagę, możecie być pewni, że każdy z tych elementów pochodzi z naszej własnej fabryki.

 

Kolumny Castle KNIGHT 1

Charakteryzujące się gładkim i pełnym dźwiękiem kolumny podstawkowe Knight 1 czerpią z nowego standardu budowy. Kolumny przeznaczone są dla fanatyków stereo oraz zadeklarowanych melomanów. Kolumny grają w zwinny, dokładny sposób – a to elementy podstawowe dla wysokiej klasy dźwięku.

Seria Knight narodziła się z pełnego zrozumienia podstaw akustyki, wyjątkowej klarowności głośnika wysokotonowego, głębi i dźwięczności – niezwykłych cech, które odzwierciedlają wyjątkowe doświadczenie firmy.

 

Dane   techniczne

Rodzaj obudowy:

bas-refleks

Głosnik niskośredniotonowy:

1 x 130 mm

Głośnik wysokotonowy:

1 x 25 mm (miękka)

Rekomendowana moc wzmacniacza:

15-100 W

Impedancja nominalna:

8 Ohm

Skuteczność (1 W/1 m):

88 dB

Pasmo przenoszenia:

46 Hz-24 kHz

Wymiary (HxWxD):

290 x 165 x 265 mm

Waga (sztuka):

4,5 kg

 

 

 

Zapraszamy do naszego salonu w Słupsku przy ulicy Sygietyńskiego 1

kod Cena za KOLOR cena
[PLN]
Castle KNIGHT 1 Parę Antique Oak 1 290,00 PLN
Castle KNIGHT 1 Parę Mahogany 1 290,00 PLN