DOŚWIADCZENIE I ZAUFANIE OD 1990 ROKU

arcamslupskpromocja25taniejkkrs.png

Castle KNIGHT 2

producent: Castle Acoustic
Castle KNIGHT 2
Opis produktu:

Od 1973 roku firma Castle Acoustics jest firmą “głośnikową” w najgłębszym znaczeniu tego określenia, mając zarówno dział badawczy i rozwojowy, jak i fabrykę pod jednym dachem. Castle jest firmą niezwykłą, nawet wśród innych firma głośnikowych, ponieważ nie tylko produkuje przetworniki do swoich kolumn, nie tylko składa zwrotnice do nich, ale wykonuje również piękne, ręcznie wykańczane obudowy, oklejane wysokiej klasy, naturalnym drewnem. Podstawy te sformułowano w Castle 30 lat temu – firma ma być kompletnym producentem całych kolumn, od A do Z. Pomimo globalizacji i zmian w organizacji produkcji firma pozostała wierna tym ideałom do dziś.

Niezależnie więc od tego, czy będzie to znakomicie wykończona obudowa, dostępna w ośmiu różnych kolorach, czy też fantastyczne głośniki niskośredniotonowe z dodatkiem z włókien węglowych, czy coś innego zwróciło waszą uwagę, możecie być pewni, że każdy z tych elementów pochodzi z naszej własnej fabryki.

 

Kolumny Castle KNIGHT 2

W serii Knight udało się uzyskać wyjątkową jakość wysokich tonów dzięki wykorzystaniu miękkiej kopułki, zdolnej oddać falę dźwiękową w znacznie bardziej kontrolowany sposób niż metalowe odpowiedniki. Równie ważna jest konstrukcja systemu napędowego, z precyzyjnie nawijanym aluminiowym drutem. Doprowadziło to do powstania głośnika o paśmie przenoszenia szerszym niż w metalowych głośnikowych, bez problemów tych ostatnich.

Okleiny wykonane są z prawdziwego, trwałego drewna, z dopasowywanymi połówkami ciętymi z najlepszego materiału. Każda kolumna jest ręcznie wykańczana, po czym jest polerowana i woskowana. Budowa każdej obudowy zajmuje ponad pięć dni.

 

Dane   techniczne

Rodzaj obudowy:

bas-refleks

Głosnik niskośredniotonowy:

1 x 150 mm

Głośnik wysokotonowy:

1 x 25 mm (miękka)

Rekomendowana moc wzmacniacza:

15-125 W

Impedancja nominalna:

8 Ohm

Skuteczność (1 W/1 m):

90 dB

Pasmo przenoszenia:

42 Hz-24 kHz

Wymiary (HxWxD):

380 x 200 x 335 mm

Waga (sztuka):

7,85 kg

 

 

 

 

Zapraszamy do naszego salonu w Słupsku przy ulicy Sygietyńskiego 1

kod Cena za KOLOR cena
[PLN]
Castle KNIGHT 2 Parę Rosewood 1 690,00 PLN