DOŚWIADCZENIE I ZAUFANIE OD 1990 ROKU

PRZETWORNIKI CYFROWO-ANALOGOWE

Start STEREO PRZETWORNIKI CYFROWO-ANALOGOWE
widoki: siatka lista
Arcam irDAC
Arcam
1 990,00 zł

irDAC nosi tę nazwę, ponieważ został wyposażony w sterowanie pilotem zdalnego sterowania tak jak to ma miejsce w referencyjnym przetworniku Arcam D33. irDAC wyposażony jest więc w to, co jest najbardziej pożądane przez użytkowników tego typu sprzętu – sterowanie oraz wiele różnorodnych wejść.

Arcam airDAC
Arcam
1 990,00 zł

airDAC jest najnowszym produktem rSeries, umożliwiającym podłączenie dowolnego systemu audio do Apple Airplay. airDAC jest jedynym na rynku produktem o audiofilskiej jakości, który pozwala na odtwarzanie sygnału poprzez Apple Airplay, wyposażonym także w wejścia cyfrowe.

Arcam rPAC
Arcam
839,00 zł

rPac jest, zasilanym poprzez USB, przetwornikiem cyfrowo-analogowym i jednocześnie wzmacniaczem słuchawkowym, zbudowanym po to, aby poprawić brzmienie z komputerów PC lub MAC. Zaprojektowany został i wyprodukowany w całości przez Arcama w Wielkiej Brytanii, jedną z najbardziej prestiżowych firm audio z ponad 30-letnią tradycją w produkcji komponentów audio-video.

Arcam rBlink
Arcam
959,00 zł

Przesyłanie wysokiej jakości muzyki bezprzewodowo staje się dziś chlebem powszednim. Dzięki nowemu urządzeniu firmy Arcam teraz będzie to jeszcze łatwiejsze. Opracowany przez inżynierów Arcama konwerter audio rBlink Bluetooth wyposażony jest w system transmisji APT-X pozwala na przesłanie sygnału poprzez Bluetooth z każdego wyposażonego w ten system urządzenia prosto do zestawu hi-fi z niewiarygodną jakością.

Cambridge Audio 851D
Cambridge Audio
5 990,00 zł

Azur 851D jest dla tych, którzy chcą korzystać ze zgromadzonych przez siebie nagrań cyfrowych bez poświęcania ich jakości. Oferując szeroką gamę połączeń, wyrafinowany upsampling, high-endowy wzmacniacz słuchawkowy przetwornik ma ambicje stać się centralnym elementem high-endowego systemu audio.

Cambridge Audio DacMagic PLUS
Cambridge Audio
1 790,00 zł

Ulepszanie legendy nie jest łatwe, ale firma Cambridge Audio wróciła do deski kreślarskiej, aby stworzyć konwerter DacMagic Plus, posiadający nowe, ekscytujące możliwości, łączność bezprzewodową oraz, najlepsze ze wszystkiego, znacznie ulepszoną wydajność audio.

Cambridge Audio DAC Magic 100
Cambridge Audio
659,00 zł

DacMagic 100 jest najnowszym przetwornikiem cyfrowo-analogowym Cambridge Audio. Urządzenie zostało wyposażone w najnowsze wejście USB z oprogramowaniem tej firmy, dzięki czemu wyślemy do niego nieskompresowany sygnał audio z plików WAV czy FLAC. Aby ułatwić współpracę urządzenia w różnych systemach, przy wejściu USB zainstalowano przełącznik, którym można odłączyć masę USB od obudowy.

Cambridge Audio DAC Magic XS
Cambridge Audio
439,00 zł

Odsłuch muzyki z komputera jest znakomity – natychmiastowy, łatwy dostęp do wszystkich cyfrowych plików oraz do serwisów strumieniowych, internetowego radia i stron z filmami. Tanie wyjście słuchawkowe typowego laptopa lub komputera po prostu nie jest wystarczająco dobre, aby zapewnić najlepszy odsłuch za pomocą słuchawek.

Rega DAC-R
Rega
3 150,00 zł

Rega DAC-R przetwornik cyfrowo-analogowy

Vitus Audio MP-D 201 Masterpiece Series
Vitus Audio

Przetwornik cyfrowo-analogowy. Urządzenie oparte na czterech przetwornikach produkcji Anagram Technologies. Zastosowany układ zegara pochodzi od tego samego producenta. Stopień analogowy wykorzystuje te same dyskretne moduły jakie zastosowano w przedwzmacniaczu liniowym i gramofonowym serii Masterpiece. W standardowej wersji urządzenie posiada wyjścia analogowe regulowane w domenie cyfrowej.

Vitus Audio RD-100 DAC Reference Series
Vitus Audio

Vitus Audio RD-100 DAC to przetwornik cyfrowo analogowy z wbudowanym przedwzmacniaczem liniowym. Nie jest to tylko zwykła regulacja poziomu wyjściowego jak w większości tego typu urządzeń. Jest to pełnowartościowy przedwzmacniacz, w którym regulacja odbywa się całkowicie w domenie analogowej i jest zrealizowana za pomocą drabinki rezystorowej.

CocktailAudio N-15-D
Cocktail Audio
2 800,00 zł

CocktailAudio N15D - Sieciowy odtwarzacz strumieniowy oraz DAC z obsługą USB audio