DOŚWIADCZENIE I ZAUFANIE OD 1990 ROKU

Cambridge Audio

widoki: siatka lista
Cambridge Audio AEROMAX 2
Cambridge Audio
2 790,00 zł

Głośniki podstawkowe.

Cambridge Audio Aero 2 monitor
Cambridge Audio
1 690,00 zł

Aero 2 zapewnia bardziej realistyczny i naturalny dźwięk, niż głośniki tradycyjne. W przypadku tradycyjnych głośników wysokotonowych punkt podziału między głośnikiem wysokotonowymi, a przetwornikiem znajduje się w okolicy 3 kHz, blisko miejsca, w którym nasze uszy są najbardziej czułe na wszelkie zniekształcenia lub różnice między dwoma źródłami.

Cambridge Audio SX-60 monitory
Cambridge Audio
1 290,00 zł

Dzięki przetwornikom wg własnego projektu, ręcznie dobranym komponentom i specjalnej konstrukcji, głośnik SX to idealny przykład filozofii „Najpierw dźwięk” firmy Cambridge Audio, skupiającej się na dostarczaniu doskonałej jakości dźwięku, a nie krzykliwej reklamy. Dźwięk mówi sam za siebie, zapewniając niewiarygodną wydajność muzyczną i nic więcej…

Cambridge Audio SX-50 monitory
Cambridge Audio
890,00 zł

Ponadto zdumiewająca jakość dźwięku wydobywa się z zaskakująco niewielkiej obudowy, co sprawia, że te kompaktowe głośniki są idealnym rozwiązaniem tam, gdzie miejsce stanowi problem – szczególnie w małych pokojach lub wtedy, gdy są używane jako głośniki satelitarne w dużych systemach dźwięku przestrzennego.