Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

GWARANCJA SONUS FABER

POLITYKA GWARANCYJNA SONUS FABER

GWARANCJA STANDARDOWA

Wszystkie nowe produkty Sonus faber objęte są Standardową Gwarancją na okres dwóch (2) lat od daty zakupu przez pierwotnego właściciela. Dlatego należy zachować wszelkie dokumenty zakupu/pokwitowania, ponieważ stanowią one potwierdzenie gwarancję.

Produkty demonstracyjne są objęte pełną gwarancją producenta od daty pierwotnego zakupu od autoryzowanego sprzedawcy i w ciągu jednego (1) roku od zaprzestania produkcji.

PRZEDŁUŻONA GWARANCJA

Warunki Rozszerzonej Gwarancji nie są dostępne dla produktów zakupionych w Rosji, na Białorusi i w Kazachstanie.

Przedłużona gwarancja jest przyznawana tylko w przypadku zarejestrowania produktu na stronie www.sonusfaber.com/en/registerproduct/ w ciągu 30 dni od daty zakupu:

  • Głośniki pasywne - uszkodzone elementy (tj. głośnik wysokotonowy, głośnik średniotonowy, głośnik średniotonowy, głośnik niskotonowy, subwoofer, zwrotnica) będą objęte ośmioletnią (8) gwarancją od daty zakupu przez pierwotnego właściciela. pierwotnego właściciela.
  • Subwoofery i produkty aktywne - uszkodzone płytki i przetworniki (np. płytka wzmacniacza, płytka główna, przetworniki) są objęte trzyletnią (3) gwarancją, licząc od daty zakupu przez pierwotnego właściciela.