Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pokój odsłuchowy

  Nasz salon wyposażony jest w pokój odsłuchowy. Nasza filozofia w kwestii odsłuchu różni się od innych sklepów. Nasze pomieszczenie nie zostało zaadaptowane akustycznie. Był to nasz celowy ruch. Dzięki temu mają Państwo najbardziej zbliżone warunki do panujących w domu. Często można spotkać się z opinią, że sprzęt w sklepie gra super, natomiast w domu już jest wiele gorzej. U nas takiego efektu nie będzie.  Natomiast jeżeli chcesz zaadaptować akustycznie swoje pomieszczenie to posiadamy odpowiednią wiedze i produkty, aby to zrobić.

    W naszym pokoju odsłuchowym połączyliśmy dwa światy (stereo i kino domowe). Zestawy stereofoniczne są cyklicznie zmieniane. Prezentujemy systemy w dość szerokim budżecie. Poczynając  od tych budżetowych do zestawów Hi-End. Każdy klient jest dla nas ważny i każdemu z równie dużym zaangażowaniem pomożemy skomponować wymarzony system stereo. Przed zakupem możesz odsłuchać wybrany przez Ciebie zestaw stereo w naszym pokoju odsłuchowym.

Jeżeli chodzi o kino domowe, to na nasza sala odsłuchowa została  przystosowana do technologii DOLBY ATMOS® w konfiguracji 7.2.4.

dolby-atmos-setup.jpeg

W stałej ofercie mamy amplitunery oraz kolumny głośnikowe spełniające najnowsze standardy kina domowego. Kino domowe to nie tylko dźwięk, ale również obraz.

dolby-vision.jpeg

A

sony-4k-hdr-projektor-slupsk-kkrs.jpeg

Zapraszamy do naszego pokoju odsłuchowego.