Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Peavey

Peavey

W historii rozwoju naszej firmy całkowicie oddaliśmy się konstruowaniu coraz lepszych produktów i rozwijaniu technologii, przy najlepszym doborze załogi. Nigdy nie planowaliśmy stać się największym producentem muzycznego wyposażenia … po prostu, tak wyszło. Naszą intencją było, i wciąż jest, stać się najlepszymi. I podczas gdy prawdziwa doskonałość jest nieosiągalnym ludzkim celem, tak dążenie do niej dostarcza nam radości i wzmacnia nasze oddanie na drodze do perfekcji. - Hartley Peavey

Ponad 40 lat w chwale
Peavey Electronics został powołany do życia z inicjatywy Hartleya Peaveya w 1965 roku, by szybko stać się jednym z największych producentów instrumentów muzycznych i profesjonalnego nagłośnienia. Stały i dynamiczny rozwój firmy zaowocował błyskawiczną ekspansją Peavey’a, czego dowodem są 33 funkcjonujące fabryki, usytuowane na 3 kontynentach. Peavey jest ponadto właścicielem 5 innych wiodących producentów sprzętu elektronicznego: Trace Elliot, MediaMatrix, Architectural Acoustics, PVDJ, Crest Audio. Pasmo sukcesów Peavey’a dokumentują liczne nagrody i wyróżnienia dla wytwarzanych produktów, a odbywające się co roku premiery podkreślają innowacyjny status amerykańskiego producenta.

Własne znaczy najlepsze
Peavey korzysta wyłącznie z własnych, unikalnych komponentów wykorzystując do ich produkcji ponad 130 patentów z dziedziny audio i obróbki dźwięku . System antysprzężeniowy FLS®, Analog Acoustic Modeling ACM, Power Sponge czy system zabezpieczeń głośników Sound Guard - to - tylko część patentów, które zmieniły technologię audio na zawsze, a takie nazwy jak Black Widow, Blue Marvel czy Transtube na stałe zagościły w języku muzyków całego świata. Duża część kultowych produktów jest stale udoskonalana i produkowana do dzisiaj.

Legenda żyje wiecznie

IInstrumenty i nagłośnienie Peavey wybrali najwybitniejsi artyści i największe legendy współczesnego Rock’n’Rolla. Z Peavey’em współpracowali już tacy wirtuozi jak Joe Satriani, Eddie Van Halen, Jordan Rudess (Dream Theater), David Ellefson, Max Cavalera, Dweezil Zappa czy Rudy Sarzo - (Whitesnake), ale także najlepsze zespoły świata, w każdym gatunku muzycznym: Faith No More, Soulfly, 3 Doors Down, Chickenfoot, Bon Jovi, Slipknot, Nickelback, In Flames, Machine Head, Tim McGraw, Kenny Chesney, Trivium, Black Stone Cherry, Chimaira, TOTO, Type O Negative, Queensryche, Bullet For My Valentine, Duran Duran, Testament, Cradle Of Filth, Blue Oyster Cult, Sevendust, Rascal Flatts i setki innych.

Niestety lista produktów jest pusta.
Spróbuj wybrać jedną z kategorii w menu lub przejdź do Strony głównej