Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

REL

Pochodząca z Wielkiej Brytanii firma REL Acoustics Ltd projektuje i produkuje wysokiej jakości, wielokrotnie nagradzane systemy sub-basowe, które można stosować przy reprodukcji zarówno dwukanałowej, jak i wielokanałowej muzyki i ścieżek dźwiękowych w systemach kina domowego.

Czym jest system sub-basowy?

Wiele tak zwanych głośników „pełnozakresowych” nie jest w stanie reprodukować najniższych częstotliwości basowych znajdujących się na większości krążków z muzyką lub filmami. Odtworzenie tych częstotliwości jest niezbędne, aby wiernie odtworzyć oryginalne nagranie i zbudować prawdziwe i przekonujące doznanie obcowania z muzycznym wydarzeniem, co jest praktycznie natychmiastowo rozpoznawane przez słuchacza jako bycie bliżej rzeczywistości. Oczywiście, ścieżki dźwiękowe płyt DVD zawierają dedykowany kanał basowy pełen niskich tonów efektów specjalnych, ale odpowiednio zaprojektowany system sub-basowy nie tylko dokładnie odtworzy te dźwięki, ale także wzmocni przekaz głośników w konwencjonalnym systemie stereo czy kina domowego w dźwięki, które są raczej odczuwane niż słyszane. Rezultatem jest większa wierność odtworzonego dźwięku. System z szerszym pasmem zawsze będzie brzmiał bardziej realistycznie, wciągająco i stymulująco. W wielu przypadkach, najlepszym i jedynym sposobem aby dodać te częstotliwości jest zastosowanie odpowiednio zaprojektowanego systemu sub-basowego, który nie tylko jest w stanie odtworzyć najniższe dźwięki, ale także idealnie integruje się z głośnikami, tak iż brzmienie systemu jest głębsze i bardziej naturalne.

REL Acousticcs projektuje i buduje specjalizowane systemy sub-basowe, które robią tylko to. Nie buduje zespołów głośnikowych, tylko i wyłącznie systemy sub-basowe. Przez ponad dziesięć lat, ewoluująca gama produktów REL zachwyca audofili i kinomanów z całego świata i otrzymuje dowody uznania. Ich przewaga pozostaje bezkonkurencyjna, udowadniając iż prawdziwy i autentyczny system sub-basowy jest rzadkością, którą można nabyć tylko od specjalistów. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronie, dotyczącymi naszych systemów sub-basowych oraz poznanie w jaki sposób REL buduje najlepsze systemy sub-basowe na świecie...

REL NO.25

36 790,00 zł
REL

REL G1 MKII

27 950,00 zł
REL

Rel 212 SX

22 990,00 zł
REL

Rel S812

13 790,00 zł
REL

Rel HT1508 Predator

8 690,00 zł
REL

Rel S510

11 490,00 zł
REL

Rel T9X

6 990,00 zł
REL

REL T 7x

5 290,00 zł
REL

Rel HT1205

4 090,00 zł
REL

Rel T5X

3 690,00 zł
REL

Rel T5i

2 799,00 zł
REL

Rel HT1003

2 490,00 zł
REL