Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Supra

Supra

Firma Jenving produkuje wysokiej jakości kable od ponad 30 lat. W porównaniu do najczęściej droższych produktów konkurencji, kable SUPRA zdobyły imponującą liczbę nagród na całym świecie. Specjalistyczna prasa Hi-Fi często wyraża się o kablach SUPRY jako o produktach High End pod względem stosunku jakości do ceny. Filozofią firmy jest „nie tworzyć nonsensów” lecz produkty o najwyższej jak to jest tylko możliwe jakości. Łącząc kreatywność z opatentowanymi pomysłami SUPRA jest zawsze o krok do przodu. Jeżeli szukasz tajemniczych kabli o super wyglądzie, cóż … nie mamy ich! Ale jeżeli szukasz prawdziwej jakości Hi-Fi i High End – SUPRA to stanowczo wybór dla Ciebie.

Lutowanie:
Wszystkie gotowe kable Supry są lutowane bezołowiową cyną z zawartością srebra z użyciem antykorozyjnego topnika (Multicore TSC-96) za pomocą stacji lutowniczych z miedzianymi grotami, z miedzianym antykorozyjnym topnikiem. Potencjał galwaniczny srebra jest bardziej zbliżony do potencjału galwanicznego miedzi niż ołowiu do miedzi. Dzięki temu potencjał galwaniczny może być zminimalizowany. Lutowanie złej jakości jest spowodowane najczęściej zbyt wysoką lub zbyt niską temperaturą. Topnik usuwa tlenki i pozwala otrzymać pewne połączenie bez ryzyka przegrzania. Warto zauważyć, że słabe połączenie może się okazać wystarczające ale trudno przewidzieć na jak długo. W najgorszym przypadku przewodniki zostaną poluzowane i mogą utworzyć zwarcie. Wszystkie wtyki Supra są izolowane Teflonem, dzięki czemu są odporne na wysoką temperaturę lutowania (300-400oC). Z tego powodu zaleca się zlecić lutowanie połączeń wykwalifikowanym specjalistom. Cały zespół profesjonalistów odpowie-dzialny za lutowanie to specjaliści posiadający najwyższe kwalifikacje w tym m. in. Certyfikaty Wojskowe.

Supra Classic 1,6

15,00 zł
Supra

Supra Ply 3,4

56,00 zł
Supra

Supra Ply 3,4 S ekranowany

71,00 zł
Supra

Supra LORAD 2.5 CS-EU MK2

320,00 zł
Supra

SUPRA MD-06-EU/SP Mk3

1 150,00 zł
Supra