Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Einstein

EINSTEIN Audio Components GmbH została założona przez Volkera Bohlmeiera w 1988 roku. Wiedziony chęcią tworzenia sprzętu pozwalającego na wierną reprodukcję muzyki pracuje nieustannie nad projektowaniem i produkowaniem najwyższej jakości sprzętu audio. Produkty EINSTEIN powstają z zamiłowania do prostoty i elegancji, co odzwierciedlone jest zarazem w ich brzmieniu, jak i wyglądzie. 

Od swojego powstania firma kierowana jest niezmiennie doświadczoną ręką założyciela, którego zamiłowanie do muzyki wykracza poza jej odtwarzanie. Gitarzysta (oraz kolekcjoner gitar) i miłośnik koncertów, Volker Bohlmeier zawsze traktował muzykę jako podstawę, na której budował swoje życie. Doświadczenia z wykonywaniem, odsłuchiwaniem i doświadczaniem muzyki pozwalają mu dziś tworzyć niepowtarzalne urządzenia, których sam widok powoduje zachwyt w świecie audio. Towarzyszący mu zespół niebywale utalentowanych rzemieślników pozwala wcielić każdą wizję w życie. 

Słowami samego właściciela firmy, w życiu chodzi o rzeczy najcenniejsze. Ktokolwiek, kto ceni sobie wysoki standard życia naturalnie przyciągany jest do muzyki, jako integralnej części istnienia ludzkiego. Gwarantuje ona chwilę ucieczki od codzienności, a wraz z jej najwyższej jakości reprodukcją, niemal namacalne oddziaływanie na emocje. Celem każdego z produktów EINSTEIN jest tworzyć pomost między ekskluzywnością i niepowtarzalną jakością. Efektem tego mariażu jest estetyczna i muzyczna uczta dla zmysłów, w której muzyka zastępuje rzeczywistość.

Produkty EINSTEIN nie opuszczają fabryki, jeśli ich jakość jakkolwiek odbiega od wzorca. Urządzenia oferowane przez firmę nie są poddawane typowej segmentacji rynku – jedyną wytyczną w ich tworzeniu, jest perfekcja. Każdy produkt opuszczający fabrykę jest wnikliwie sprawdzany pod kątem technicznym i wykończeniowym. 

 

 

 

 

Pozbywając się stronniczości wobec rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych wzmacniaczy, inżynierowie EINSTEIN'a mają za cel jedynie uzyskanie organicznego, czystego brzmienia – niezależnie od sposobu. Dominującą cechą większości wzmacniaczy firmy są lampy, ich zastosowanie jest jednak niestandardowe i dalekie od idealistycznych wzorców „lampowców”. Zastosowane rozwiązania nie mają na celu spodobać się konkretnej grupie ideologów – jedynym celem, jest doskonała reprodukcja dźwięku.

Niestety lista produktów jest pusta.
Spróbuj wybrać jedną z kategorii w menu lub przejdź do Strony głównej